Centrum Rozrywki Jura, ul. Kościuszki 107, 42-440 Ogrodzieniec, tel: 32 67 35 124. Kręgielnia tel. 604 968 815
biuro@jura-centrum.pl

O nas

CENTRUM ROZRYWKI JURA  to miejsce niezwykłe. Pełne magii niesionej dziecięcym śmiechem. Wszyscy znajdą tutaj odskocznię od dnia codziennego, stresu...

Centrum Rozrywki Jura położone jest w Ogrodzieńcu, miejscu o niezwykłych walorach turystycznych i rekreacyjnych. 

Piękne tereny Jury Krakowsko-Częstochowskiej, ruiny Zamku w Ogrodzieńcu, bliskie sąsiedztwo z innymi architektonicznymi zabytkami oraz liczne szlaki piesze, rowerowe i nowy Transsjurajski szlak konny prowadzący z Krakowa do Częstochowy są niewątpliwie wielkim atutem naszych okolic. Zwiedzanie Jury można bardzo przyjemnie połączyć z pobytem w naszym Centrum.

Nasz ośrodek powstał w 2007 roku, w budynku dawnej Cementowni. Po gruntownym remoncie rozpoczeliśmy swoja przygodę z organizacją czasu wolnego dla dzieci i dorosłych.

"Kochać to co się robi" - to nasze motto. Z niego zrodził się pomysł stworzenia czegoś wyjątkowego.

Park Rozrywki, Park Kolejowy, Kręgielnia, korty tenisowe, sale bankietowe, eventy, szkolenia, imprezy firmowe i rodzinne – wszystko to sukcesywnie realizujemy już od ponad 8 lat, i z dumą stwierdzamy – nasza kreatywność jest nielimitowana i nieskończona, a energią i optymizmem każdego dnia dzielimy się z naszymi Gośćmi.

 

Kim jesteśmy?

Chciałoby się powiedzieć że zespołem pracowników, ale to nie prawda...

Pochwalimy się, że jesteśmy zdolną i zgraną ekipą, współpracownikami, przyjaciółmi. Jak wszyscy mamy szefa, managerów, pracowników obsługi itp. Tym co nas wyróżnia to rodzaj naszej współpracy, opartej na wzajemnym szacunku, zaufaniu, sympatii. Tylko w takim zespole liczymy na siebie nawzajem, wspólnie tworzymy pomysły, świętujemy sukcesy, nie roztkliwiamy się nad problemami. 

Przyjechać może do nas każdy - z bliska czy daleka, młodszy czy starszy. Jedynym warunkiem jest duży uśmiech i gotowość do wspólnie spędzanego czasu w naszym ośrodku.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'u na Facebook i odwiedzin naszego Centrum.

Betting site http://cbetting.co.uk more info for Paddy Power Offers